Šatníky

Hľadáte šatníky, ktoré sa prispôsobia vášmu interiéru? V DIVENDOOR tvoríme unikátne interiérové riešenia presne podľa vašich požiadaviek. Šatníky vyrábame z kvalitných materiálov a sú šité presne na mieru vášmu interiéru.

Výhody šatníkov na mieru

Elegantné prevedenie

Široká škála vzorov a farieb povrchov spolu s unikátnymi materiálmi zaručia dokonalý výsledok. Poradíme vám, ako docieliť požadovaný efekt.

Riešenia na mieru

Vďaka nekonečnému množstvu využitia zrkadiel, otočných či posuvných dverí a širokej palete vzorov a materiálov vytvoríme šatník do každého interiéru.

Záruka kvality a spoľahlivosti

Šatníky DIVENDOOR spĺňajú vďaka dôslednej kontrole kvality tie najvyššie štandardy. Každý kus nábytku je nielen dizajnový, ale aj funkčný.

Image Designers
Image Designers
Image Designers

Šatníky na mieru

Vďaka rôznym variantám dverí, materiálom, zrkadlám, vnútorným systémom a ďalším príslušenstvom vytvárame šatníky s nekonečnými možnosťami na ich využitie. Objavte čaro unikátneho systému na ukladanie vecí.

Vyskúšajte výhody posuvných dverí, výsuvných políc a koľajničiek, svietidiel, zrkadiel, zásuviek a ďalšieho príslušenstva. DIVENDOOR tvorí jedinečné šatníky na mieru..

O spoločnosti

DIVENDOOR je miesto, kde sa vízie menia na skutočnosť.

Máte predstavy, ktoré neviete zrealizovať? Radi ich premeníme na skutočné úložné priestory a vylepšíme tak celkový dojem z vášho interiéru. Prezraďte nám vaše sny a my ich zhmotníme do reálnej podoby.

Naše kontakty

Agátová 4
841 01 Bratislava-Dúbravka
Slovensko

+421 903 772 015