Rohové riešenia

Každý interiér má svoje obmedzenia. Sú nimi steny, ktoré nám dávajú pocit, že ďalej sa už nedá ísť, no DIVENDOOR riešenia si hravo poradia aj s týmto problémom. Naše systémy môžu pokračovať aj okolo stien a využiť tak každý milimeter priestoru.

Rohové riešenia na mieru

Riešenie pre každý typ priestoru

Využitím rohového riešenia môžu vaše vstavané skrine pokračovať aj popri stenách a vytvárať tak úplne iný dojem z priestoru.

Unikátne materiály

Vďaka širokej škále materiálov, vzorov a farieb vám vieme ponúknuť množstvo elegantných dizajnových riešení presne podľa vašich predstáv.

Rohové riešenia na mieru

Prispôsobíme sa vášmu priestoru do posledného milimetra. Vkusné rohové riešenie vstavaných skríň pozdvihne celkový dojem z vášho interiéru.

Image Designers
Image Designers
Image Designers

Rohové riešenia na mieru

S rohovými riešeniami vytvárame priestor aj tam, kde sa to najskôr zdalo byť nemožné. Vďaka unikátnym systémom dáme vášmu interiéru nový význam.

Vášmu priestoru sa prispôsobíme do posledného milimetra. Vytvárame vkusné rohové riešenia vstavaných skríň, ktoré pozdvihnú celkový dojem z vášho interiéru.

O spoločnosti

DIVENDOOR je miesto, kde sa vízie menia na skutočnosť.

Máte predstavy, ktoré neviete zrealizovať? Radi ich premeníme na skutočné úložné priestory a vylepšíme tak celkový dojem z vášho interiéru. Prezraďte nám vaše sny a my ich zhmotníme do reálnej podoby.

Naše kontakty

Agátová 4
841 01 Bratislava-Dúbravka
Slovensko

+421 903 772 015