INŠPIRUJTE SA NAŠIMI PRIESTOROVÝMI RIEŠENIAMI.

Inšpirácie

Riešenia izieb

Každá izba ponúka nekonečné možnosti využitia priestoru. Inšpirujte sa našimi riešeniami a využite svoj priestor na maximum. V DIVENDOOR splníme všetky vaše požiadavky a vytvoríme vám tak bývanie na mieru.

Posuvné dvere

Image Description Image Description Image Description

Jednoduchá manipulácia

Naše posuvné dvere navrhujeme tak, aby ste na ich otvorenie či zatvorenie nepotrebovali takmer žiadnu silu. Manipulácia s nimi je tak naozaj jednoduchá a navyše veľmi tichá.

Priestorová úspora

Jednou z najväčších výhod posuvných dverí je ich priestorová úspora. S posuvnými dverami DIVENDOOR neostane žiadny priestor nevyužitý. Vďaka kreatívnym možnostiam, ktoré so sebou prinášajú, využijete svoj priestor v plnej miere.

Bezbariérový prístup

Posuvné dvere DIVENDOOR poskytujú elegantné riešenie pre bezbariérový prístup do všetkých miestností. Vďaka posúvaniu po lište umiestnenej na stene či zasúvaniu dverí do stavebného puzdra zabezpečujú naše dvere plynulý prechod z miestnosti do miestnosti.

Výhody posuvných dverí DIVENDOOR

  • jednoduchá manipulácia
  • inštalácia bez stavebných úprav
  • priestorová úspora
  • elegantný vzhľad
  • bezbariérový prístup
  • ideálne aj pre šikmé stropy
  • možnosť súčasného otvárania niekoľkých dverí

Možnosti dizajnu

Image Description Image Description Image Description

Fascinujúce možnosti dizajnu

DIVENDOOR systémy sú rozmanité - tak ako požiadavky každého klienta. Či už ide o posuvné dvere, vstavané skrine, komody či šatníky, v DIVENDOOR ponúkame nekonečné možnosti ich dizajnu. Z našich možností materiálov, farieb, rámov či povrchov vám vytvoríme priestorové riešenie na mieru.

Prispôsobenie posuvných dverí

Posuvné dvere navrhujeme tak, aby zodpovedali vašim predstavám a zároveň harmonizovali s vašim interiérom. V ponuke máme panely z dreva, kovu, skla či zo zrkadla. Vytvoríme vám posuvné dvere na mieru a presne podľa vašich požiadaviek.

Elegantné povrchy

Naše skrine vás očaria nielen svojim zovňajškom, ale aj samotným vnútrom. Rozmanitosť farieb, lakov a širokej škály dekorov vytvára priestor pre nádherné riešenia vašich šatníkov či vstavaných skríň. Presvedčte sa na vlastnej koži, ako môžu rôzne povrchy ovplyvniť celkový dojem z vášho šatníka.

Pôsobivé rámy dverí

Toľko možnosti farieb, ktoré máme k dispozícii, nám umožňujú vytvárať rámy dverí, ktoré sa dokonalo prispôsobia vášmu interiéru. Vďaka súčasným farebným odtieňom rámov vytvárame jedinečné skrine presne podľa vašich požiadaviek.

Osvetlenie šatníkov

Osvetlenie vytvára vo vašom šatníku unikátnu atmosféru. Vyskúšajte osvetliť police, zásuvky, boky skrine alebo všetko dokopy. Je len na vás, čomu dáte prednosť. S našim osvetlením bude váš šatník opäť o niečo jedinečnejší.

Tipy a triky

Image Description Image Description Image Description

Tipy a triky pre priestorové riešenia

Pri využití vášho priestoru a pri plánovaní svojho šatníka treba zvážiť niekoľko faktorov. Dôležitým prvkom pritom nie je len samotné využitie priestoru, ale aj oblasť využitia skrine či jej výška. Pri každom návrhu preto zohľadňujeme viacero vecí a vytvárame tak skrine šité zákazníkovi na mieru.

Výška a hĺbka skríň pre čo najväčší komfort

Podľa toho, ako je užívateľ vysoký, sa zohľadňujú rôzne komfortné zóny. Oblečenie, ktoré nosíte často, by ste mali mať v komfortnej zóne I a II, pričom nepoužívané či sezónne veci je vhodné uskladniť do zóny IV. Pri tvorbe šatníkov a vstavaných skríň na mieru zohľadňujeme tieto komfortné zóny a podľa toho plánujeme aj príslušenstvo ako sú výsuvné police, drôtené koše či zásuvky.

Výpočet priestoru v skrini

Pri plánovaní vstavanej skrine je vhodné nazrieť už do existujúcej a zjednodušiť si tak celý proces výroby na mieru. Podľa starej skrine viete zistiť, koľko zásuviek má nová skriňa mať, ako dlhé či hlboké police do nej treba, prípadne, koľko priestoru potrebujete na šaty a košele.

Extra požiadavky pre váš dokonalý šatník

Spoločnosť DIVENDOOR predstavuje inteligentné organizačné pomôcky, ktoré vytvárajú nadštandardné podmienky pre organizovanie vášho oblečenia. Použitím extra doplnkov, ako sú výsuvné stojany na topánky či osvetlené tyče, zaručíme optimálne využitie všetkých skladovacích zón. Nahliadnite do našej ponuky a vyberte si tie správne doplnky pre váš dokonalý šatník.

Zaujímate sa o naše riešenia?

Sme jednotný Divendoor tím

Pridajte sa k nám

O spoločnosti

DIVENDOOR je miesto, kde sa vízie menia na skutočnosť.

Máte predstavy, ktoré neviete zrealizovať? Radi ich premeníme na skutočné úložné priestory a vylepšíme tak celkový dojem z vášho interiéru. Prezraďte nám vaše sny a my ich zhmotníme do reálnej podoby.

Naše kontakty

Agátová 4
841 01 Bratislava-Dúbravka
Slovensko

+421 903 772 015