DIVENDOOR FAQ

FAQ

DIVENDOOR odpovedá na najčastejšie otázky

Všeobecné

Cena šatníkov a vstavaných skríň na mieru sa odvíja od viacerých parametrov. Každý produkt, ktorý vyrobíme, je jedinečný. Preto nevieme poskytnúť všeobecný cenník. Vďaka 3D online návrhu vám naplánujeme individuálne riešenie, ktoré vieme následne naceniť.
Naše produkty sú vyrábané na mieru, a to podľa vašich špecifických požiadaviek. Aj preto je lepšie stretnúť sa s našim obchodným zástupcom a naplánovať perfektné riešenie vašich priestorov tvárou v tvár.
Naše výrobky predávame prostredníctvom siete špecializovaných predajcov. Výrobnú prevádzku aj s troma partnerskými predajňami nájdete v Bratislave. Ak by ste nás chceli navštíviť, v sekcii Kontakt nájdete bližšie informácie o predajniach, s ktorými spolupracujeme.
Každý náš produkt je jedinečný a kvalitný. Aj preto poskytujeme na naše vstavané skrine a šatníky na mieru 2-ročnú záruku.

Proces plánovania

DIVENDOOR sa špecializuje na komplikované priestory. Vaše skrine prispôsobíme vášmu priestoru do posledného milimetra. Či už potrebujete vstavaný šatník pod šikmý strop, skriňu do malého výklenku alebo predeliť priestor v obývačke, máme pre vás riešenie.
Každý náš výrobok je jedinečný. Pri ich navrhovaní sa prispôsobujeme vašim požiadavkám, pričom si viete vybrať z množstva farieb, dizajnov a povrchov skríň. Stačí dať priestor svojej kreativite a my vaše predstavy pretavíme do reality.
Samozrejme. Ponúkame širokú škálu príslušenstva, ktoré si môžete kúpiť aj osobitne. Ak na ne v skrini máte dostatok miesta, v závislosti od jej typu je ich možné namontovať aj dodatočne.

Výroba, doprava a inštalácia

Po schválení návrhu na konštrukciu vieme dodať váš šatník približne do 4 týždňov. V závislosti od materiálu a vyťaženosti sa vie doba výroby aj skrátiť či predĺžiť, ale viac ako 5 týždňov to spolu s dopravou trvať nebude.
DIVENDOOR má veľkosklad a výrobu na Agátovej ceste v Bratislave-Dúbravke. Vaše vstavané skrine a šatníky na mieru tak vyrábame priamo tam.
Na montáž našich výrobkov máme vyškolených ľudí. Tak ako pri výrobe našich výrobkov, tak aj pri samotnej inštalácii kladieme dôraz na kvalitu a vysoký štandard.

Technické informácie

V prípade, ak sa chcete dozvedieť viac o technických parametroch našich produktov, stačí navštíviť sekciu Materiály na našej webovej stránke a kliknúť na príslušný produkt. Ak nenájdete, čo ste hľadali, obráťte sa na našich predajcov, prípadne vyplňte kontaktný formulár a my vás v čo najkratšom čase budeme kontaktovať.

O spoločnosti

DIVENDOOR je miesto, kde sa vízie menia na skutočnosť.

Máte predstavy, ktoré neviete zrealizovať? Radi ich premeníme na skutočné úložné priestory a vylepšíme tak celkový dojem z vášho interiéru. Prezraďte nám vaše sny a my ich zhmotníme do reálnej podoby.

Naše kontakty

Agátová 4
841 01 Bratislava-Dúbravka
Slovensko

+421 903 772 015